38623

Siyah Beyaz Fotokopi Çekimi


Ahu Kopyalama Merkezi olarak, ucuz fotokopi çekiminde iddialıyız. Bundan yola çıkarak üniversite öğrencilerinin ders notları, kitapları ve önceki yıllarda çıkan soruların siyah beyaz fotokopi çekimlerini yapmaktayız.


image

Başta Erzurum Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişim Bölümü öğrencileri olmak üzere aynı üniversitenin Halkla İlişkiler, Adalet Bölümü, Sosyal Hizmetler Bölümü, Sosyoloji Bölümü, İş Güvenliği Bölümü ve İlahiyat Fakültesi Öğrencilerinin ders notları, vize final ve bütünleme ders özetleri, değerlendirme soru bankası fotokopilerini kargo ile 1 günde adrese teslim olarak göndermekteyiz.

Ankara'da En ucuz siyah beyaz fotokopi çekimi ile siz üniversite öğrencilerine büyük kolaylık sağlamaktayız. Başta Ankara'da bulunan Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, ODTÜ, Bilkent Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Turgut Özal Üniversitesi olmak üzere ülkemizdeki tüm üniversite öğrencilerinin ders özetleri, geçmiş yıllara ait vize,final ve bütünleme çalışma notlarının siyah beyaz fotokopi çekimini yapmaktayız.

 
image


Bunun dışında Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin çıkmış sınav sorularının siyah beyaz fotokopi çekimleri de uygun fiyatla firmamızca yapılmaktadır.

  image

-A3 Siyah Beyaz fotokopi çekimi,
-A4 
Siyah Beyaz fotokopi çekimi,
-B5 Siyah Beyaz fotokopi çekimi,
-Aydıngere Siyah Beyaz fotokopi çekimi,
-Asetata Siyah Beyaz fotokopi çekimi,
-İnce kağıda Siyah Beyaz fotokopi çekimi,
-Kalın kağıda Siyah Beyaz fotokopi çekimi,
-Kartona Siyah Beyaz fotokopi çekimi,

firmamızca yapılmaktadır.


Siyah Beyaz fotokopi çekim talep ve fiyat bilgisi için lütfen Ankara Kızılay'daki firmamızı arayınız.


imageİçerik Etiketleri:  siyah beyaz fotokopi,fiyatları,ucuz fotokopi,çekimi,ankara,kızılay,en ucuz fotokopi,seri çekim